خدمات هم‌آسای در ۷ بخش اصلی است که عبارتند از:

معرفی مرکز هم‌آسای

هم­‌آسای با هدف حال خوب مراجعان، نخستین مرکزی است که به صورت تخصصی در گروه سنی نوجوان مشغول به فعالیت است. رسالت هم­‌آسای، استفاده از روانشناسی درخدمت آموزش جهت ارتقای سلامت­‌روان، حل مسائل و تعارضات این گروه سنی است که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی­‌های شناختی کمک می­کند تا عملکرد مغزی مراجعان با مشکلات متعدد مانند نقص توجه و تمرکز، اضطراب، بیش فعالی و مشکلات مربوط به حافظه بهبود پیدا کرده و از کارکرد بهتری برخوردار شود.

سوالات متداول

مرکز روانشناسی و آموزش هم‌­آسای در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰، به­‌عنوان نخستین مرکز تخصصی نوجوان با هدف تغییر در بستر روانشناسی و آموزش تأسیس شد. هم‌­آسای ارزش­‌هایی را تعریف و تعیین کرده است و به آن­‌ها وفادار است. یکی از این ارزش­‌ها، وفاداری به ارتباط سالم و حرفه­‌ای با مراجعان است. هم­‌آسای، تنها یک مرکز روان‌شناسی نیست، جایی است برای تبادل افکار، رشد ذهنی، خلاقیت، ایجاد ارتباطات سالم، کسب مهارت­‌های تحصیلی، ساخت انگیزه و امید به آینده. هم‌­آسای، جایی است که شما می­توانید در حوزه‌­های مختلف فردی، تحصیلی و خانوادگی آموزش ببینید و تجربه بدست آورید. در بحث آموزش، ما بار­ها دیده­‌ایم که نیاز اصلی دانش‌­آموزان دسترسی محدود به منابع آموزشی معتبر و کاربردی است. دغدغه و فلسفه اصلی مرکز هم­‌آسای هم از همین کمبود­ها و نیاز جامعه شکل گرفته است و انگیزه اصلی­‌اش برطرف کردن کمبود­های موجود در اصول رشد و توسعه فردی است. به همین دلیل، جدیدترین و معتبرترین دوره‌­های آموزشی را برای شما جمع‌­آوری کرده‌­ایم و می­‌توانیم با قاطعیت بگوییم که هم‌­آسای تلاش می­‌کند تا با وارد کردن علوم روز به کلاس‌­های خود، تمامی مطالب را به روز نگه داشته و دانش‌­آموزان را با راهکار­های جدید آشنا کند. رؤیای ما این است که بتوانیم در کنار هم رشد کرده و پیشرفت کنیم و هدف هر روزه­‌مان بزرگتر کردن این رویاست.

مرکز هم­‌آسای در هفت بخش اصلی به شما خدماتی را ارائه می‌­دهد:
  • افزایش انگیزه و سخت­‌کوشی
  • افزایش مهارت‌­های تحصیلی
  • افزایش تمرکز و کاهش بی‌­دقتی‌­ها
  • افزایش آگاهی والدین
  • مدیریت استرس و اضطراب
  • درمان مشکلات رفتاری
  • استفاده از تکنولوژی­‌های نوین

رسیدن به سطح استاندارد در آموزش و همچنین برگزاری جلسات روان درمانی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی­‌های شناختی.

هم­‌آسای طی سه نوبت پیش از شروع جلسات، در حین جلسات مشاوره و پایان آن­ها از شما با استفاده جدیدترین تکنولوژی­‌های شناختی از جمله نقشه­‌برداری از مغز، نوروفیدبک و TDCS تست می­گیرد تا هم میزان نیاز شما را به جلسات مشاوره ارزیابی کند و بررسی کند که در طول این مسیر تا چه حد بهبودی حاصل شده است. و این مزیت هم­‌آسای نسبت به سایر مراکز است که شما می­تواند با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشید.

در مرکز هم­‌آسای مراجعین و دانش‌­آموزان چه در بخش مشاوره و چه در بخش آموزش برای همیشه پشتیبانی می­شوند. از آن‌جایی که هدف اصلی هم‌­آسای رشد و توسعه فردی است، مرکز هم­‌آسای برای همیشه شما را پشتیبانی می­‌کند و می‌­توانید حتی پس از پایان جلسات، از خدمات مرکز از جمله پرسش و پاسخ از درمانگران برخوردار باشید. البته که این پشتیبانی فقط به پرسش و پاسخ محدود نشده و حمایت­‌های مرکز هم‌­آسای تا ارزیابی­‌های رایگان و تحلیل آن­ها نیز پیش می‌­رود.