بخش انگیزه و سخت کوشی

انگیزه چیه؟ انگیزه یک انرژی‌­ای هستش که در درون شماست و باعث حرکت و اقدام کردن میشه. انگیزه بالا به شما کمک میکنه که موقع مواجه با مشکلات پافشاری کنید و جهت خاصی رو دنبال کنید. انگیزه با موفقیت ارتباط بسیار نزدیکی داره. هر اندازه انگیزه شما برای یادگیری بیشتر باشه، بیشتر به دنبال این میرید که مهارتی رو یاد بگیرید و به سمت هدف‌تون حرکت کنید و این هیچ ارتباطی با سطح هوشی شما یا اینکه آدم مستعدی هستید یا خیر نداره.

هم‌آسای

در این راهنما، اطلاعات لازم برای افزایش انگیزه در اختیار شما قرار می‌گیرد.​

هم‌آسای

سوالات متداول

توجه داشته باشید که وقتی انگیزه شما پایین باشه اکثر اوقات حوصله انجام کاری رو ندارید، خستگی و کمبود انرژی در طول روز و در انجام فعالیت­های مختلف در شما دیده میشه، هدف خاصی ندارید و به آینده فکر نمی­کنید، اکثر اوقات احساس غیر مفید بودن می­کنید و اعتماد به نفس انجام کاری رو ندارید و در آخر نمی‌دونید که در هر مرحله و چالشی از زندگی‌تون باید چگونه عمل کنید.

گاهی ترس‌­های شما باعث کاهش انگیزه­‌تون میشه مثل ترس از آینده، شروع کردن یا حتی ترس از شکست که باعث می‌شن شما همیشه عقب بایستید و هیچ وقت حرکت رو به جلویی نداشته باشید. گاهی علاقه کم و نبودن محرک­‌های بیرونی باعث کاهش انگیزه­‌تون میشه اما گاهی هم محیط منفی و افرادی که همیشه سعی می­کنند شما رو ضعیف جلوه بدن باعث کاهش انگیزه شما میشن.

شما می‌تونید از مجموعه خدمات زیر بهره‌­مند شوید: