بهترین مرکز مشاوره در تهران | بهترین مرکز روانشناسی + مشاوره آنلاین

افزودن به علاقه‌مندی

به طور کلی می توان گفت که با توجه به افزایش فشارهای روانی و استرس های روزمره، امروزه بسیاری از افراد با تنش ها و اختلالات روانی دست و پنجه نرم می کنند. توجه داشته باشید که ضرورت کمک گرفتن از خدمات روانشناسی به معنی جنون و یا دیوانگی نیست.

انسان ها همانطور که از نظر جسمانی بیمار می شوند، ممکن است از نظر روانی نیز دچار آشفتگی شوند پس لازم است تا از فردی متخصص برای بهبود وضعیت روانی و یا حتی افزایش سلامت روان خود کمک بگیرند. اما با توجه به مشکلاتی هم چون کمبود وقت و یا مسائل اقتصادی ممکن است برخی از افراد چشم بر روی این نیاز خود ببندند و از دریافت مشاوره پشیمان شوند.

مرکز مشاوره روانشناسی هماسای با گردآوری کادری مجرب و متخصص این امکان را مهیا کرده تا به صورت تلفنی با متخصصان تماس بگیرید. در مشاوره تلفنی هزینه کم تری پرداخت می شود و مسائلی هم چون رفت و آمد و معطلی نیز حذف می شود.

تعریف روانشناسی و اهمیت آن در زندگی امروز

همه ما به دنبال داشتن یک زندگی بهتر با ایده آل های خود هستیم. عواملی مانند شادی، خوشبختی و رضایت از زندگی، موفقیت ، سلامت روحی و روانی، ثروت مالی، جایگاه اجتماعی مناسب و مانند اینها از جمله مواردی هستند که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند.

علم روانشناسی موثرترین ابزار برای رسیدن به اهداف تعیین شده است. برای مثال در مصاحبه حضوری استخدامی، اگر علم روانشناسی بدانید می توانید در آنجا استخدام شوید حتی اگر علم و تخصص کافی در آن حوزه را نداشته باشید! نحوه برخورد، نحوه نشستن، نحوه لباس پوشیدن، نحوه صحبت کردن، نوع نگاه و ده ها مورد دیگر در جلب نظر دیگران نقش تعیین کننده ای دارند.

بهترین مرکز مشاوره در تهران | بهترین مرکز روانشناسی + مشاوره آنلاین

 آشنایی مختصر با واژه روانشناسی

روانشناسی علمی است که از روش علمی برای تحقیق و بررسی روان (ذهن)، فرآیندهای ذهنی و رفتاری موجودات زنده استفاده می کند.

به عبارت دیگر می توان گفت؛ روانشناسی به موضوعات رفتار و فرآیندهای روانی می پردازد که در آن «رفتار» به معنای تمام حرکات، اعمال و رفتارهایی است که به طور مستقیم و غیرمستقیم قابل مشاهده است و «فرایندهای روانی» به موضوعاتی مانند احساس، ادراک، فکر، هوش، شخصیت، هیجان و انگیزه، حافظه و غیره می گویند.

 تفاوت روانشناسی و روانپزشکی چیست؟

تفاوت روانشناسی و روانپزشکی در این است که روانشناسی نحوه تفکر، عمل، واکنش و تعامل افراد را مطالعه می کند. روانشناسی رشته ای است که با ذهن و رفتار انسان سروکار دارد. آنها اختلالات عاطفی و اجتماعی را درمان می کنند، اما اجازه تجویز دارو را ندارند.

روانپزشکی رشته ای است که به مطالعه مشکلات روانی و تشخیص، مدیریت و پیشگیری از آنها می پردازد. روانپزشکان به عنوان پزشک از تجربیات بالینی خود برای درمان اختلالات روانی، عاطفی و رفتاری و درمان بیماران با دارو و روان درمانی استفاده می کنند.

روانشناسان و روانپزشکان اغلب برای گرفتن نتیجه بهتر و کمک به بهبود سریع بیماران با هم همکاری میکنند.

فرق روانشناس با روانپزشک چیست؟

تفاوت روانشناس و روانپزشک در این است که روانپزشکان دارای مدرک پزشکی و تخصص روانپزشکی هستند. آنها شامل گفتار درمانی، داروها و سایر روش های درمانی برای درمان افراد مبتلا به بیماری های روانی مانند اختلالات اضطرابی، اختلال کم توجهی بیش فعالی (ADHD)، اختلال دوقطبی، افسردگی اساسی، اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)، روان پریشی هستند. و … استفاده می کنند

مشاوره در واقع همان روانشناسی است که یکی از مهمترین و رایج ترین انواع آن مشاوره افسردگی است.

اما روانشناسان حتی اگر مدرک دکترا هم داشته باشند نمیتوانند برای مراجعین خود دارو تجویز کنند بلکه فقط باید با گفتار درمانی و تکنیک های روانشناسی بیمار را درمان کنند.

بعضی ها را دیده ام که با شنیدن این جمله که مشکل داری و باید پیش روانشناس بروی، یادشان می آید که برای حل مشکلشان داروی اعصاب مصرف کردند و فحش دادند. اما باید بدانید که بسیاری از مشکلات تنها با مراجعه به روانشناس قابل حل است و اصلا نیازی نیست. شما باید نگران مشکلات روانی و مصرف قرص باشید. گاهی اوقات فقط کمک گرفتن از روانپزشک و مصرف دارو باعث تسریع روند بهبودی می شود.

بهترین مرکز مشاوره در تهران | بهترین مرکز روانشناسی + مشاوره آنلاین

بهترین مرکز مشاوره در تهران

پیدا کردن بهترین مرکز مشاوره در تهران و یا هر شهر دیگری سخت و دشوار است زیرا، شما با یک سرچ کوتاه در اینترنت میتوانید به لیستی از اسامی روانشناسان دست پیدا کنید. اما وقتی سراغ رزومه برخی از این افراد می رویم متوجه می شویم که رزومه مشخصی ندارند.

برای پیداکردن یک روانشناس خوب باید به یکسری نکات توجه کنیم:

 • یک روان درمانگر خوب باید دارای صلاحیت علمی باشد. یکی از در دسترس ترین روش های بررسی صلاحیت روانشناس، داشتن مجوز از سازمان روانشناسی است.
 • مشاور باید به اندازه کافی صلاحیت و تجربه داشته باشد تا به شما کمک کند تا بر مشکلات خود غلبه کنید بدون اینکه بیش از حد هیجان زده شوید و در مورد مشکلات خود بشنوید.
 • در صورت لزوم، درمانگر اختلالی را در شما تشخیص می دهد، اما کاملاً روی شما متمرکز می شود و به شما کمک می کند تا این اختلال را مدیریت کنید تا احساس بهتری داشته باشید.
 • درمانگر افکار و احساسات شما را متعادل می کند، بدون اینکه از شدت یکی کاسته شود یا دیگری را نادیده بگیرد.
 • مشاور به وضوح توضیح می دهد که چگونه می تواند به شما کمک کند.
 • مشاور می‌داند که ممکن است پاسخ همه سؤالات شما را نداشته باشد یا در برخی زمینه‌ها نتواند به شما کمک کند. او در مورد اشتباهات خود صادق است، از بازخورد صادقانه شما استقبال می کند و از آنها به عنوان تجربیات یادگیری برای خدمت بهتر به شما و رفع نیازهای شما در آینده استفاده می کند.

این موارد تنها تعدادی از نکاتی است که شما باید به آنها توجه کنید. و مهمترین مسئله این است که شما با مشاور احساس راحتی داشته باشید و بتوانید براحتی مشکلاتتان را برایش بازگو کنید.

 مشاوره چیست؟

همه ما در هر مرحله از زندگی و تصمیم گیری نیاز به مشورت با دیگران داریم و این مشاوره اگر به صورت تخصصی انجام نشود در دراز مدت مفید و موثر نخواهد بود. همچنین تصور کنید که با یک مشکل فیزیکی روبرو هستید. برای رفع آن چه می کنید؟ آیا از اطرافیان خود که در این زمینه تخصص کافی ندارند راهنمایی و مشاوره می خواهید؟
پاسخ شما به این سوالات قطعا منفی است. زیرا هر نوع مشکل جسمی در صورت عدم درمان حرفه ای و به موقع می تواند منجر به بیماری حاد و مشکل جدی شود. روح و روان افراد به همان اندازه و حتی مهمتر است. به همین دلیل بهتر است در برخورد با هر نوع مشکل روانی با یک مشاور یا متخصص در این زمینه مشورت کنید.
مشاوره در واقع اقدامی است که در آن مراجعه کننده به فردی مراجعه می کند که دارای تخصص و تجربه کافی در این زمینه باشد. رابطه مراجع و درمانگر یک رابطه درمانی است که طی آن مشکلات و مسائل مراجع توسط مشاور شناسایی و راه حل مناسب ارائه می شود.
بهترین مرکز مشاوره در تهران | بهترین مرکز روانشناسی + مشاوره آنلاین

مشاور کیست؟

شخصی که مشاوره و راهنمایی های لازم را به مراجعه می دهد مشاور است و این مشاور نیازمند دارا بودن ویژگی هایی هم شخصیتی و هم علمی است که در ادامه به بعضی از مهم ترین آن ها اشاره میکنیم:

 1. مشاور می بایست به حل مسائل و مشکلات افراد و همچنین به خود افراد به عنوان یک انسان، علاقمند باشد.
 2. مشاور می بایست علاوه بر اینکه در حیطه کاری خود متخصص باشد، باید شخصی باهوش و استدلال گر باشد و بتواند مطالب را به خوبی و به شکل درست درک کند و در رابطه با آن ها راهکار ارائه دهد.
 3. خود مشاور می بایست حتما از سلامت روانی و جسمی کامل برخوردار باشد.
 4. مشاور می بایست شخصی مطعف باشد. در ارتباطش با دیگران صبر را سرلوحه کار خود قرار دهد.
 5. مشاور نباید کاری کند که دیگران را به تبعیت از خودش و افکار و راهکارهایش مجبور کند. صرفا پیشنهاد میدهد. تصمیم گیری با مراجع است.
 6. نسبت به دیگران با کمال احترام برخورد نماید و شخصی صمیمی باشد.
 7. نسبت به مسائل و مشکلات افراد مراجع رازدار باشد.
 8. نسبت به توانایی ها، محدودیت ها و استعدادهای خودش آگاه باشد.
 9. خدمت صادقانه و خالصانه را به همنوعان خودش مد نظر داشته باشد.
 10. در موضوعات مختلف حیطه تخصصی خود اطلاعات کامل و جامعی داشته باشد.
 11. به روش های جدید مشاوره آگاه باشد و آن ها را در عمل پیاده کند.
 12. در جریان مشاوره، می بایست حتما نسبت به عقاید و اعتقادی که خود مشاور به آن ها معتقد نیست تحمل شنیدن کافی را داشته باشد.

یک مشاور خوب باید دارای ویژگی های زیر باشد:

مشاور با افراد مختلفی سر و کار دارد که هر کدام مشکلات خاص خود را دارند. اگر شخصیت مشاور قوی و قوی نباشد، ذهنش متمرکز نباشد، ممکن است خیلی زود از این کار خسته شود.

-علاقه به مداومت در یادگیری:

یک مشاور خوب به دنبال فرصت‌های آموزش مداوم است و دائماً در حال بررسی تحقیقات و پیشرفت‌های جدید در دنیای روان‌شناسی است.

-مهارتهای ارتباطی:

یک مشاور خوب دارای مهارتهای ارتباطی و گفتاری عالی است و می تواند به طور موثر با گروه های مختلف مردم ارتباط برقرار کند.

-همدردی :

یک مشاور خوب با درد و رنج سایر مراجعان به خوبی همدلی می کند. آنها مشتریان را در موقعیتی قرار می دهند که کاملاً احساس راحتی می کنند.

-ثبات هیجان :

یک مشاور خوب ثبات هیجانی خوبی دارد و می تواند با فشارهای ناشی از اختلالات عاطفی که ممکن است باعث اختلالات شخصیتی شود، مقابله کند.

-اصول اخلاقی :

یک مشاور خوب یک سیستم اخلاقی قوی در رابطه با مشتریان خود دارد تا محرمانه بودن اسرار آنها را حفظ کند.
روانشناسان همچنین می دانند که کار آنها می تواند تأثیر قابل توجهی بر مشتریان داشته باشد و چنین مفاهیمی را هنگام برخورد با دیگران در ذهن نگه می دارند.

-مهارت های بین فردی:

یک مشاور خوب دارای مهارت های بین فردی خوبی می باشد و به خوبی با گروه های مختلف از جمله همکاران و مراجعان می تواند کار کند.

-آگاهی از قوانین و مقررات:

یک مشاور خوب با قوانین و مقررات دولتی که مراکز سلامت را مدیریت می کنند، آشنا هستند. آنها از محدودیت های قانونی حرفه خود به خوبی آشنا هستند.

-روشن فکری:

یک مشاور خوب بردباری زیادی در ارتباط با همه اقشار مردم دارد. آنها همچنین به تحقیقات جدید و روش های نوین دید روشنی دارند و در برابر تحقیقات جدید دارای انعطاف فکری هستند.

-صبوری :

یک مشاور خوب، چه در طول دوره های طولانی تحقیق و چه در طول درمان، بسیار صبور است. آنها می دانند که دوره های زمانی قابل توجهی می تواند بگذرد تا نتایج قابل توجهی را ببینند.

-اعتماد :

یک مشاورخوب بسیار قابل اعتماد است و می تواند الهام بخش مراجعان برای اعتماد باشد تا مشکلاتش را به اعتماد کامل بیان کند.

بهترین مرکز مشاوره در تهران | بهترین مرکز روانشناسی + مشاوره آنلاین

چه زمانی نیاز به مشاوره داریم؟

در کشورهای پیشرفته مراجعه به روانشناس و روانپزشک امری ضروری و بدیهی است و همه افراد به آن علاقه داشته و تقریبا هر کسی برای امور مختلف زندگی خود حداقل سالی یک‌بار برای مشاوره به روانشناس مراجعه می‌کند.

در کشورهای پیشرفته افراد برای تصمیمات مهم زندگی مانند ازدواج یا مهاجرت یا انتخاب شغل باید به مشاور مراجعه کنند و این امری مسلم تلقی می شود. بر این اساس نمی توان گفت زمان دقیق مراجعه به روانشناس یا روانپزشک در مورد مشکلات و مسائل روحی و روانی چه زمانی است زیرا برای افراد مدرن و امروزی این مشاوره در هر زمانی و با هر بهانه ای می تواند باشد.

به طور کلی باید گفت مشاوره و مراجعه به روانپزشک اقدام مفید و مثبتی است که در بدبینانه ترین حالت اگر به نفع فرد نباشد ضرری ندارد و حتی توصیه می شود به همه افراد هر ساله علاوه بر معاینه جسمی تحت معاینه روانشناسی قرار می گیرند تا با مراجعه به روانشناس یا روانپزشک از وضعیت روحی آنها مطلع شوند. مشکلات روحی مانند مشکلات جسمی، اگر درمان نشود و به حال خود رها شود، عود می کند و بدتر می شود.

افرادی که بیماری‌های روانی حاد مانند انواع پرخاشگری‌ها یا جنون‌های رفتاری دارند یک دفعه و به صورت ناگهانی به این اختلالات مبتلا نشده‌اند. این افراد با ابتلا به بیماری‌های روانی کوچک مانند پرخاشگری‌های مقطعی یا افسردگی‌های فصلی و درمان نشدن این اختلالات به مرور زمان دچار این اختلالات حاد می‌شوند که گاه درمانی برای آن وجود ندارد.

بهترین کلینیک مشاوره کودک در تهران

چرا مشاوره فردی؟

مواردی مانند انتخاب رشته، انتخاب شغل، انتخاب همسر، استرس، اضطراب، بدبینی، منفی نگری، ناامیدی و صدها مورد دیگر که همه اینها شامل یک فرد به تنهایی می شود. در این موارد مشاوره فردی با روانشناس بهترین راه حل است. در برخی موارد مانند تصمیم گیری و مشاوره، ممکن است یک یا دو جلسه کافی باشد، اما مشکلات روحی و روانی باید تحت نظارت و درمان در یک دوره زمانی مشخص باشد.

برای مثال مشکلاتی مانند استرس با یک یا دوجلسه مراجعه قابل رفع نیست و باید مراجعات بیشتری انجام شود.

مشاوره روانشناسی چیست ؟

روانشناسی مشاوره، کاربرد روانشناسی در زمینه کمک به افراد عادی برای حل مشکلاتشان یا کاربرد روانشناسی در مشاوره است. روانشناسی مشاوره رشته ای تخصصی است که ویژگی های مشترکی با روانشناسی بالینی دارد. روانشناسان مشاوره معمولاً مسئول کمک به افرادی هستند که بیمار نیستند و معمولاً در سازمان های غیرپزشکی استخدام می شوند. در حالی که روانشناسان بالینی معمولاً با افرادی کار می کنند که بیمار روانی محسوب می شوند و تمایل دارند در بیمارستان ها و گروه های پزشکی خدمت کنند

روانشناسان مشاوره در کمک به افراد بهنجار، از تکنیک‌های روان درمانی نیز استفاده می‌کنند و بیشتر در دفاتر مشاوره‌ی خانوادگی و مشاوره‌ی زناشویی، مدارس و دانشگاه‌ها اشتغال دارند.

بهترین مرکز مشاوره در تهران | بهترین مرکز روانشناسی + مشاوره آنلاین

 به چه شخصی روانشناس گفته می شود؟

روانشناس کسی است که فرآیندهای ذهنی و رفتار انسانی را با مشاهده و تفسیر بررسی می ‌کند و چگونگی ارتباط افراد با یکدیگر و محیط را ثبت می ‌کند
برخی روانشناسان به طور مستقل کار می‌ کنند، تحقیق انجام می دهند یا فقط با بیماران یا مشتریان سر و کار دارند.

برخی دیگر به عنوان روانشناس مشاور به عنوان بخشی از تیم مراقبت بهداشتی کار می کنند و با پزشکان، مددکاران اجتماعی و دیگران برای درمان بیماری و ارتقای رفاه کلی همکاری می کنند.

در واقع مهمترین وظیفه روانشناس در جامعه بومی سازی علم خود و بهینه سازی آن بر اساس فرهنگ، سنت ها و شرایط اجتماعی و ترویج آن در بین مردم است.

وظایف روانشناس خوب :

 • ایجاد ارتباط: ارتباطی مبتنی بر اعتماد و احترام با مراجعان ایجاد می‌کند.
 • توافق: با مراجعان برای موضوع صحبت جلسات مشاوره توافق می‌کند.
 • تشویق: مراجعان را برای صحبت درباره احساسات شان تشویق می‌کند.
 • گوش دادن دقیق: با پرسیدن سوال و درک شرایط و موقعیت مراجعان به آنها بهترین راهنمایی‌ها را ارائه می‌دهد.
 • همدلی و همراهی کردن: بامراجعین صحبت می‌کند و در صورت نیاز آنها را به چالش می‌کشد.
 • کمک به مراجعان در دیدن چیزها و اتفاقات به صورت واضح تر یا به شکلی متفاوت: زیرا روانشناسان با تئوری‌ها و علوم این حوزه آشنا هستند و قادر خواهند بود مسائل را از زوایای مختلف بررسی کرده و ذهن مراجعه کننده را نسبت به آن معطوف نمایند.
 • ارجاء مراجعان به منابع کمکی دیگر در صورت نیاز: ارجاع مراجعین به روانپزشکان، روانشناسان یا مشاوران تخصصی همچون مشاوران شغلی یا مشاوران ازدواج از جمله این اقدامات است.
 • حفظ اسناد محرمانه مراجعین: زیرا مراجعین برای یافتن راهکار مناسب بسیاری از اتفاقات خصوصی زندگی خود را برای مشاور تعریف می‌کنند و مشاور باید نسبت به آنها حس مسئولیت زیادی داشته باشد.

تفاوت روانشناسی و مشاوره چیست ؟

مردم معمولاً از دو واژه مشاوره و روانشناس به جای یکدیگر استفاده می کنند. باید در نظر داشته باشید که این دو حوزه متفاوت و مجزا هستند. مشاوران به دنبال حل مشکلات پیچیده و روانی افراد نیستند، بلکه افراد را بر اساس نیازشان توصیه می کنند. اگر فردی دچار اختلالات روانی مانند اضطراب، افسردگی و … است باید به مراکز مشاوره تهران مراجعه کند.

تعرفه مشاوره در سال ۱۴۰۱ چقدر است ؟

 بسته به این که مشکل فرد چه باشد هزینه ها هم متغیر هستند.

بهترین روانشناس کودک در تهران کیست ؟

در این نوشته ما لیستی از بهترین مراکز مشاوره تهران را در حیطه تخصص های مختلف را جمع آوری کرده ایم. برای مشاهده تخصص های آن ها بر روی جزئیات کلینیک ، کلیک کنید.

روانشاس خوب چه ویژگی های باید داشته باشد ؟

یک روانشناس خوب باید دانش روز در زمینه روانشناسی داشته باشد. در زمینه تخصصی کار کنید و عضو سازمان نظام روانشناسی باشید. همچنین مشتریان او باید رضایت بالایی داشته باشند. در این مقاله لیستی از بهترین مراکز مشاوره تهران را ارائه کرده ایم.

چه اختلالاتی توسط مشاور قابل درمان است؟

بر اساس گزارش موسسه ملی بیماری های روانی، تقریباً ۲۶.۲٪ از بزرگسالان آمریکایی (بیش از یک چهارم) هر ساله با نوعی بیماری روانی تشخیص داده می شوند.

بر اساس آمار مرکز مشاوران ایران در ایران، این عدد حدود ۲۴ درصد بوده است (البته برخی از افراد در این تحقیق از بیان مشکلات و اختلالات افسردگی، وسواس و فوبیا خودداری کرده اند و میزان آن بالاتر از این است).

بهترین مرکز روانشناسی در تهران چه مرکزی است؟

وب سایت هماسای هیچگاه نمی تواند ادعا کند کدام یک از مراکز بهترین است. از نظر ما بهترین مرکز مشاوره تهران و یا بهترین دکتر روانشناس تهران مرکز و یا شخصی است که دارای ویژگی های زیر باشد:

 • دارای مشاوران و روانشناسان مجرب و با سطح علمی بالا باشد.
 • از راهکارهای درمانی به روز و متناسب با نیاز بیمار استفاده شود.
 • مراکز مشاوره تهران باید دارای پروانه معتبر از مراجع ذی ربط باشد.
 • مراجعان از آن رضایت بالایی داشته باشند.
 • و…

بهترین مرکز مشاوره در تهران | بهترین مرکز روانشناسی + مشاوره آنلاین

تکنیک های مورد استفاده در مرکز مشاوره

روش ها و تکنیک های مورد استفاده در مشاوره روانشناسی شامل موارد زیر می شود:

 • مشاوره فردی، خانوادگی و گروهی
 • مشاوره زوجین و حل اختلافات زناشویی
 • روان درمانی مبتنی بر شناخت رفتار درمانی (CBT)
 • درمان دیالکتیکی (DBT)
 • مداخلات حل بحران، مدیریت فاجعه
 • کارگاه ههای آموزش و اطلاع رسانی به مردم در مورد بهداشت روان، مدرسه، خانواده، ارتباطات و مسائل مربوط به محل کار
 • مشاوره تخصیلی و شغلی
 • مشاوره با سازمانها برای ارزیابی سلامت روان کارمندان و کمک به بهبود محیط کار

بهترین مرکز مشاوره منطقه ۱

مراجعه به مرکز مشاوره و دریافت مشاوره از کارشناسان مرکز مشاوره هماسای می تواند گزینه خوبی برای یادگیری نحوه برخورد و هضم انواع مشکلات زندگی باشد.
از جمله مهم ترین مسائلی که فرد می تواند از مشاوران کمک بگیرد، مسائل خانوادگی است.
هر خانواده متشکل از زن و شوهر و فرزندان است.
البته گاهی افراد دیگری نیز به این گروه اضافه می شوند.
اما این عناصر نقش اصلی را دارند.
از جمله مسائل دیگری که در خانواده ها به ویژه در کودکان شاهد آن هستیم، مسائل تربیتی است.
مسائل تحصیلی فرزندان و آرامش در خانواده ارتباط مستقیم دارد.
به گونه ای که نبود آرامش در فضای خانواده و رفتار نامناسب اعضای خانواده با یکدیگر می تواند مشکلات تحصیلی فرزندان و یا رفتار آنها در مدرسه را تحت تاثیر قرار دهد.
همچنین وجود مشکلات در زمینه تربیت فرزندان می تواند آرامش را از خانواده به ویژه والدین سلب کند. با مراجعه به مرکز مشاوره می توان مشکلات تحصیلی افراد را ریشه یابی کرد و برای رفع آن تلاش کرد.
علاوه بر این مشکلات، گاهی اوقات افراد در حین تحصیل با چالش ها و موارد مهمی مانند کنکور مواجه می شوند که لازم است خود را برای مقابله با آنها آمادگی سازنده داشته باشند.
یکی از این مراکز که می توانید برای مشاوره تحصیلی به آن مراجعه کنید، هماسای بهترین مرکز مشاوره منطقه ۱ تهران است.
مشاوره دادن به مردم همیشه به رفتار او با دیگران یا رفتار دیگران با او مربوط نمی شود، بلکه گاهی انسان با مسائل و مشکلات درونی دست و پنجه نرم می کند و می خواهد آنها را حل کند.
این مشکلات و مسائل می تواند مربوط به هوش و استعداد فرد، مسائل تحصیلی، چالش های فکری، مشکلات روحی و … باشد.
برای رفع این مشکلات و یا انجام تست های روانشناسی جهت اطلاع از نوع مشکلات می توانید به بهترین مرکز مشاوره منطقه ۱ تهران نیز مراجعه نمایید.

بهترین مرکز مشاوره شریعتی

مرکز مشاوره خیابان شریعتی مکث (جنب مترو قلهک) می باشد که در مین بسیاری به مرکز مشاوره قلهک هم معروف می باشد. کلینیک مکث در زمینه های برگزاری کارگاهی آموزشی، کوچینگ های فردی و سازمانی، روانشناسی صنعتی و سازمانی و خدمات نوروساینس و نوروفیدبک نیز تجربه درخشانی دارد. از دیگر خدمات مرکز مشاوره خیابان شریعتی میتوان به جلسات کوچینگ توسعه فردی اشاره کرد. همچنین مرکز مشاوره خیابان شریعتی با داشتن روانپزشک (متخصص اعصاب روان) خدمات دارو درمانی را نیز به شکل تخصصی انجام میدهد.

مرکز مشاوره خیابان شریعتی (مکث) برای کسانی که مدت ها به دنبال مرکزی که در آن از مشاوران روانشناس مجرب و با مهارت استفاده میشود، بسیار آشنا است. از آنجایی که نوع فعالیت هر مرکز مشاوره بسته به گرایش و رویکرد مشاوران روانشناس آن مرکز مشخص میشود، در مرکز مشاوره مکث روانشناسان با رویکرد های روانکاوی، رفتار درمانگر، شناخت درمانگر، طرحواره درمانگر نیز می باشند. آنها بسته به نیاز مراجع و شناخت و تشخیص نوع اختلال و یا احساس نیاز هر فرد، مراجع به یکی از روانشناسان معرفی میشود.

مرکز فکر بکر به عنوان بهترین مرکز مشاوره در خیابان شریعتی، مجهز به امکانات و تجهیزات نوین روانشناسی است. این مرکز مشاوره روانشناسی با ارائه تست های روانشناختی استاندارد می تواند در تعیین روش درمان برای هر بیماری روانشناسی، عملکرد و راه حل بهتری را ارائه دهد. همچنین روش های مشاوره جدیدی که در این مرکز مشاوره ارائه می شوند در زمره قوی ترین و جدید ترین روش ها قرار می گیرند.

بهترین مرکز مشاوره قلهک

قطعاً امروزه در هر شهری میتوان روانشناس با مهارت و زبده ایی را پیدا کرد که به درمان مراجعین خود مشغول است. اگر این امکان برای برخی فراهم نشود، افراد میتوانند با مشاوره های آنلاین و تلفنی با مراکز درمانی مشاوره روانشناسی ارتباط برقرار کنند و درمان خود را آغاز کنند. از این رو مراکز درمانی که امکان مشاوره های آنلاین را ایجاد میکنند، مشاوران روانشناس خوب و با مهارت خود را در ساعاتی از شبانه روز به صورت آنلاین و تلفنی در برقراری ارتباط با مراجعین اینترنتی خود قرار میدهند تا بتوان همان خدمات مشاوره حضوری را بصورت آنلاین و یا تلفنی برای مراجعین فراهم نمود.

بهترین مرکز مشاوره فرشته

اگر به دنبال مرکز مشاوره در قلهک هستید، با ما باشید تا مرکز مشاوره ذهن آرا، تخصصی ترین مرکز مشاوره قلهک را به شما عزیزان معرفی کنیم. مرکز مشاوره و روانشناسی ذهن آرا با در اختیار داشتن فضای مناسب و بزرگ درمانی آماده ارائه خدمات روانشناختی در زمینه کودک، نوجوان و بزرگسال در ابعاد، تشخیص، مشاوره، روانشناسی، توانبخشی و رواندرمانی می باشد. اگر به دنبال آدرس مرکز مشاوره در قلهک هستید، با کارشناسان ذهن آرا در تماس باشید.

بهترین مرکز مشاوره الهیه

مشاوره انواع مختلفی دارد و در حال حاضر، در دسترس بیش از ۹۰ درصد افراد جامعه قرار گرفته است. دیگر برای دریافت خدمات درمانی بهانه ی دور بودن و در دسترس نبودن، منطقی به نظر نمی رسد. پس بهتر است برای بهتر کردن حال خود همین حالا با مرکز مشاوره خوب در تهران و الهیه تماس بگیرید و سعی کنید مشکلات خود را با کمک دکتر روانشناس برطرف نمایید.

مرکز مشاوره روانشناس ذهن آرا با استفاده از جدیدترین و کاربردی ترین روش های درمانی و با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای، آماده ی ارائه ی خدمات به مردم عزیز با روش های مختلف حضوری، تلفنی و آنلاین می باشد.

بهترین مرکز مشاوره اندرزگو

کلینیک روانشناختی قیطریه ، یک کلینیک کاملاً تخصصی است که در زمینه های مختلف به هموطنان عزیز تهرانی و علی الخصوص منطقه یک ( قیطریه ، دزاشیب ، باهنر ، فرمانیه ، جماران ، نیاوران ، کامرانیه ، اندرزگو ، تجریش ،چیذر ) خدمت رسانی می کند

بهترین مرکز مشاوره پاسداران

کلینیک تخصصی روانشناسی روان آرام با کادر بسیار باتجربه، یک انتخاب کاملا مناسب برای برترین و بهترین مرکز مشاوره در پاسداران است. این مرکز که با چندین نفر از روانشناسان برتر و برگزیده تهران همکاری می کند، به شما در زمینه های مختلفی که نیاز به مشاوره دارید کمک می کند. با مراجعه به مرکز مشاوره روان آرام نگرانی هایی که در مورد یک مرکز مشاوره مناسب دارید، خیلی زود برطرف خواهد شد.

همه خدمات مشاوره ای که شما از یک مرکز مشاوره مناسب انتظار دارید، در مرکز مشاوره روان آرام ارائه می شود. مشاوره ازدواج در پاسداران، مشاوره زندگی زناشویی در پاسداران، مشاوره کودک و نوجوان در پاسداران و مشاوره تحصیلی در پاسداران از جمله خدماتی است که در کلینیک روان آرام ارائه می شود. به همین دلیل می توان این مرکز را به عنوان یکی از بهترین مرکز مشاوره در پاسداران شناخت.

بهترین مرکز مشاوره دروس

بهترین مرکز مشاوره در میرداماد ، این مجموعه دارای سال ها تجربه در زمینه های گوناگون مشاوره و روانشناسی همانند : مشاوره ازدواج ، مشاوره تحصیلی ، مشاوره خانوده و …. را دارا می باشد . این مجموعه یکی از بهترین مرکز مشاوره  در میرداماد است که از مشاور های مجرب و حرفه ای برخوردار است . روانشاناسان حرفه ای از تعداد جلسه های مشاوره زیادی برای اجرای تکنیک های خود به کار می برند . برای تماس با بهترین مرکز مشاوره در میرداماد می توانید به شماره های مندرج در آگهی رجوع کنید .

بهترین مرکز مشاوره میرداماد

اگر به دنبال روانشناس میرداماد هستید بهترین انتخاب برای شما می تواند کلینیک روانشناسی روان آرام باشد که با قرارگیری در محدوده میرداماد خدمات مورد نیازی که از روانشناس میرداماد انتظار دارید را به شما ارائه می دهد.

کلینیک روانشناسی روان آرام مدت زیادی است که با کسب مجوز نظام روانشناسی در حال ارائه خدمات به مردمی است که در منطقه میرداماد قرار دارند. کلینیک روان آرام دارای دو شعبه مجزا کودک و بزرگسال است که به ارائه تمامی خدمات مشاوره می پردازد.